Fındıklı Sabancı Öğretmen Evi
FINDIKLI SABANCI ÖĞRETMEN EVİNE HOŞGELDİNİZ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

1- ÖĞRETMEN FİYATI:

  • Öğretmen fiyatından(MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'NA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINDA GÖREV YAPANLAR) ;kendisi, eşi, çocukları, anne ve babası yararlanmaktadır.(Kayıt esnasında kimlik gösterilmesi mecburidir.) Öğretmen  fiyatı kişi başı  ana bina için 350,00 TL, ek bina için ...,.. TL'dir. Ek binamızdaki odalarda banyo ve wc yoktur. Ek binada banyo ve wc ortak kullanılmak suretiyle koridiorlardır.(3. kattaki banyo ve wc'ler bayanlara ve 2. kattaki banyo ve wc'ler ise erkeklere tahsis edilmiştir. 

KAMU FİYATI:

  • Kamu fiyatından kamu personeli;kendisi, eşi, çocukları, anne ve babası yararlanmaktadır.(Kayıt esnasında kimlik gösterilmesi mecburidir.) Kamu fiyatı kişi başı  ana bina için 450,00 TL, ek bina için ....... TL'dir. Ek binamızdaki odalarda banyo ve wc yoktur. Ek binada banyo ve wc ortak kullanılmak suretiyle koridiorlardır.(3. kattaki banyo ve wc'ler bayanlara ve 2. kattaki banyo ve wc'ler ise erkeklere tahsis edilmiştir. 

2-SİVİL FİYATI:
  • Sivil vatandaşlar için ana binada kişi başı konaklama ücreti 600,00 TL'dir. Ek binada kişi başı konaklama ücreti ise .....,.. TL'dir. 


3- ÇOCUK KONAKLAMA FİYATLARI
  • 6 yaş ve üzeri yaşlar yetişkin olarak fiyatlandırılmaktadır. 6 Yaş ve üzeri yetişkin çocukları,  kamu yetişkin seçimi yaparak kamu ücretinden  ödemeniz gerekmektedir. 
  • 01 Ocak 2018 ile 1 Ocak 2021 tarihleri arasında doğan çocuklar için ücretin % 50'si alınır(Ana bina:Öğretmen 175,00 TL, Kamu 225,00TL, sivil 300,00 TL.  Ek Binada ise:Öğretmen .....,.. TL kamu ...,.. TL Sivil ....,.. TL). Bu tarihli çocuklar için çocuk kısmından seçim yapınız. 
  • 1 Ocak 2021 tarihinden sonra doğan çocuklar için ücret alınmaz ve yatak verilmez.  Bu tarihten sonra doğan çocuklar için seçim yapmayınız. 
4- GAZİ-ŞEHİT YAKINLARI VE ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN KONAKLAMA ÜCRETLERİ
  • Gazi ve şehit yakınları, öğrenciler  ile engelli vatandaşlarımız da kamu ücretinden yararlanmaktadırlar(Kayıt esnasında kimlik gösterilmesi mecburidir)

5- KAHVALTI:
  • Ana binada kahvaltı hizmetimiz mevcut olup, konaklama fiyatına dahildir.
  • Ek binada kahvaltı hizmetimiz bulunmamaktadır. Misafirlerimiz kişi başı 100,00  TL ek ücret ödeyerek ana binada  kahvaltı hizmeti alabilirler. 
6- AYNI ODADA ANNE, BABA, EŞ VE ÇOCUKLAR DIŞINDA KİMSE KONAKLAMA YAPAMAZ. GEREKTİĞİ DURUMDA EVLİLİK CÜZDANI TALEP EDİLEBİLİR. AYNI ODA TALEBİNDE BULUNURKEN BU HUSUSA DİKKAT EDİLMEMESİ DURUMUNDA YAŞANACAK OLUMSUZLUKTA ÜCRET İADESİ OLMAYACAK VE YAŞANACAK MAĞDURİYETTEN KURUMUMUZ MESUL DEĞİLDİR.  

7-EK BİNA 4 KİŞİLİK ODA 1 DOUBLE(ÇİFT KİŞİLİK) YATAK VE 2 TEK YATAKTIR.BUNA GÖRE ODA SEÇİMİ YAPILMASI ÖNEMLİDİR. 

8-REZERVASYON İPTAL İŞLEMLERİ:

  • Konaklama tarihine 5 gün(120 saat) kala rezervasyon iptal işlemleri gerçekleştirilmektedir. İptal dilekçesinin Kurumumuz rezervasyon birimine faks veya mail ile bildirilmesi durumunda iptal işlemleri gerçekleştirilecek, yatırılan ücret hesabınıza iade edilecektir. 5 günden az kalan sürede rezervasyon iptali talebinde, yatırılan ücretten % 20 kesinti yapılır.  Konaklama yapılacak gün saat 11.00 den sonra yapılacak rezervasyon iptallerinde ücret iadesi yapılmamaktadır. (29.04.2021 tarihli MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI  ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU UYGULAMA YÖNETMELİĞİ  Madde 9(4-c)
9-DİĞER HUSUSLAR:
Sosyal Tesisler Tebliği ve Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Uygulama Yönetmeliğinde belirtilen hususlar geçerlidir. İŞLEMLERİNİZİ LÜTFEN YUKARIDAKİ BİLGİLERİ GÖZÖNÜNDE BULUNDURARAK GERÇEKLEŞTİRİNİZ. 

Giriş / Çıkış tarihini seçtiğinizde otelimizde müsait olan odalar listelenecektir.

KİŞİ SAYISI